در مدرسه ی انقلاب قراره در قالب اجرای نمایشگاه، یک سفر رو واسه هم کلاسی هاتون برنامه ریزی کنین، ما یه سری آموزش و مهارت رو براتون آماده کردیم تا این کار رو راحت تر و بهتر انجام بدین:

 

آموزش های طراحی سفر

مدرسه انقلاب

با آغاز سال تحصیلی 1402-1401 کینه چندین ساله دشمنان اسلام و انقلاب به بهانه فوت فردی سر برآورد و دشمن خروجی خود در دوسال مدیریت اذهان نوجوانان و مدیریت بر فضای مجازی رها شده را به نمایش گذاشت . در چهارمین سال از انتشار بیانیه گام دوم انقلاب و در شرایطی که می بایست بر روی توانمند سازی و امید آفرینی مخاطبین اصلی بیانیه یعنی نوجوانان و جوانان تمرکز می شد ،نوجوان و جوان هدف اصلی جو اجتماعی مسمومی که نظام سلطه ایجاد کرده بود قرار گرفتند.

نوجوانی که سالها مورد هجمه، سیاه نمایی و بی هویت سازی قرار داشت با بروز این جریان اجتماعی، هویت خود را در همراهی با آن دید. دوری از مدرسه و ضعف عنصر پرورش در ایام کرونا نتایج خود را به رخ کشید و جبهه دشمنان افکار پاک نوجوان را محل نزاع حق و باطل قرار داد. در این میان دشمن که خود را در میدان حقیقی شکست خورده دیده بود، تمامی توان مالی و امکاناتی خود را معطوف به فضای مجازی نمود تا به زعم خود به این وسیله به انقلاب آسیب برساند.

اما به برکت خون شهدای عزیز امنیت و با عنایت حضرت حجت (عج) در این مسیر به اهداف از پیش تعیین شده نرسید و انشالله با همت دهه هشتادی ها که به قول مقام معظم رهبری (مدظله) که این نسل انقلاب را به نتیجه خواهند رساند، در این مرحله نیز شکست خورد و به بشارت رهبر عزیزمان به زودی افول آمریکا به مراحل نهایی خود می رسد و شاهد نظم جدید جهانی خواهیم بود. اینک به نظر می رسد متولیان امر تعلیم و تربیت می بایست با برگزاری برنامه های متنوع و پیوسته، نوجوانان و نسل جوان را با محتوای بیانیه گام دوم آشنا سازند و بستری برای نقش شناسی آنها در آینده انقلاب فراهم آورند.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان یکی از متولیان امر تعلیم و تربیت با همراهی و همکاری وزارت آموزش و پرورش به دلیل اهمیت ایجاد فضایی برای نمایش چهره صحیح و درست از دانش آموزان و نوجوانان دهه هشتادی ، یازدهمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب را با تمرکز بر استقلال ملت های آزاده جهان و معرفی استعمارگران و همچنین نمایش جلوه های بروز اجتماعی نوجوان برگزار می نماید .

یازدهمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب به صورت حضوری در بخش نمایشگاهی و با تکیه بر عنصر روایت و بهره گیری از عناصر مختلف هنری برگزار می گردد ، همچنین امید است استفاده بهینه از فرصت فضای مجازی در دستور کار قرار گیرد تا تاثیر گزاری این جریان را در عرصه های مختلف اجتماعی و بین المللی بسط دهیم.

با توجه به ضرورت تقدیر از برگزیدگان و فعالین مدرسه انقلاب استان ها در نظر است منتخبین استان ها به یک رویداد تربیتی،تشکیلاتی  ملی  با عنوان “راویان تمدن” دعوت شوند. اميد است در پرتو همياري مشفقانه اتحادیه انجمن های اسلامی استان ها شاهد گسترش هر چه بيشتر فرهنگ ناب انقلابی و هنرنمایی وارثان انقلاب اسلامی در سنگر مدرسه انقلاب و در فضاي مدارس كشور باشيم و مجموعه این تلاش های خالصانه موجبات خشنودی حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی) و شهدای انقلاب اسلامی را فراهم آورد.

بخش های جشنواره 

_

آخرین اخبار و اطلاعیه ها